Zahrady

Vlastníte pozemek u nově postaveného domu, chalupy, chaty či sídla firmy a hledáte optimální řešení? Chcete si vytvořit příjemný „zelený kout“ sami a potřebujete pouze odborné poradenství nebo konkrétní návrh úpravy? Uvažujete o obnově nebo radikální změně zeleně? Máte problémy s realizací Vašich představ nebo s údržbou již dříve založené úpravy?

Jak Vám můžeme pomoci s Vaší zahradou?

Návrhy zahrad

Společně s naším zahradním architektem si navrhnete zahradu podle Vašich představ a snů. Výsledkem je počítačová vizualizace a další podklady pro realizaci vč. předpokládaného rozpočtu.

Realizace zahrad

Ať už máte podklady pro realizaci od nás nebo jiné firmy, můžete s námi počítat! Tým firmy Lande Vám zrealizuje komplexní návrh nebo jen dílčí části zahrady.

Zahrady na klíč

Chcete ušetřit čas a svěřit Vaší zahradu specialistům? Právě pro Vás je určena služba komplexní realizace na klíč, od vyměření pozemku až po aranžování doplňků.

Údržba zahrad

Každá zahrada vyžaduje pravidelnou údržbu. Profesionální zahradníci firmy Lande se pravidelně starají o krásu zahrad desítek spokojených klientů. Vyzkoušejte také údržbu od firmy LANDE a Vaše zahrada zůstane krásná ve všech ročních obdobích.

Zaujaly Vás naše komplexní služby pro zahradu?


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

lande.cz